Kąpielisko

Na terenie naszego rozlewiska znajduje się strzeżone przez ratownika kąpielisko z dużą piaszczystą plażą, boiskiem do gry w siatkówkę plażową oraz placem zabaw dla dzieci oraz ćwiczeń dla dzieci i dorosłych.

Do Państwa dyspozycji jest wypożyczalnia leżaków, parasoli, oraz wypożyczalnia rowerów drogowych.

W gorące weekendy otwieramy bar bezpośrednio przy plaży.

W Bobrowym Rozlewisku, tuż przy plaży,  udostępniamy   profesjonalny park do Street Workout’u – „Oranżeria Pergamin – Crossfit 72D Park”.         

Street Workout to sport opierający się o ćwiczenia siłowe, wykorzystujące jedynie ciężar własnego ciała. Wywodzi się od Kalisteniki (Kallos Sthenos – piękno i siła), pochodzącej ze starożytnej Grecji oraz Rzymu, gdzie tymi samymi zasadami treningowymi, byli szkoleni tamtejsi wojownicy. Street workout swoje odrodzenie zawdzięcza grupie czarnoskórych chłopaków z Bronxu w Nowym Yorku, którzy chodzili po ulicach i wykorzystując miejską zabudowę wykonywali efektowne ćwiczenia. Umieścili nagrania z tego zdarzenia na YouTube, które w bardzo krótkim czasie osiągnęły wysoką liczbę wyświetleń. Ich następcy, tacy jak: Hannibal For King, Dennis Minin czy Hassan Yasin szybko spopularyzowali ten sport na całym świecie, gromadząc coraz większą rzeszę fanów w Internecie i nie tylko.

Zapraszamy pieski, ale prosimy żeby miały smycze i ważne książeczki ze szczepieniami. Prosimy ich nie wpuszczać do wody w stawach.

Przeprowadzamy zawsze aktualne badania jakości wody (dodano na dole strony).

Sprawdź cennik pobytu w Bobrowym Rozlewisku