5453

 


Atrakcje w okolicy

img 7738NIEPOŁOMICE:

 

WIELICZKA:

 

Domki

img 2203Na terenie naszego kompleksu znajduje się 15 domków letniskowych w wysokim standardzie. Każdy z nich posiada aneks kuchenny, łazienkę, salon oraz sypialnię na piętrze. Przed domkiem przestronny taras z widokiem na jezioro. Domki wyposażone są w podstawowe sprzęty, telewizor, leżaki oraz grill. Ponad to przy jeziorze wydzielona jest plaża specjalnie dla naszych klientów oraz miejsce do robienia biesiady przy ognisku.

 

W ofercie mamy również pole kempingowe gdzie swobodnie można rozbić namiot bądź przyjechać Camperem. Do dyspozycji jest specjalny budynek socjalny, wyposażony w prysznice i toalety, z których mogą korzystać wczasowicze. Na polu gwarantujemy dostęp do wody oraz prądu.

 

Kąpielisko

img 2210Kiedy w upalne lato szukasz ochłody, chcesz poleniuchować w blaskach słońca na plaży- zapraszamy na Bobrowe Rozlewisko! Tu znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba. Piaszczysta plaża przy strzeżonym przez wykwalifikowanych ratowników kąpielisku jest wspaniałym miejscem do wypoczynku i wakacyjnej zabawy.

Do Państwa dyspozycji jest wypożyczalnia leżaków, parasoli, oraz sprzętów wodnych takich jak rowerki wodne i kajaki.

Mamy również coś specjalnego dla najmłodszych, plac zabaw na którym każde dziecko będzie czuło się jak w małpim gaju.

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!